Wyniki konkursu „List do Świętego Mikołaja” 2023

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny „List do Świętego Mikołaja” został rozstrzygnięty.

Celem konkursu było pobudzenie dziecięcej wyobraźni i wrażliwości artystycznej. Na konkurs wpłynęło 120 prac. Jury miało bardzo trudne zadanie, bo wszystkie prace były piękne i wykonane z ogromnym zaangażowaniem. Bardzo dziękujemy wszystkim dzieciom za tak liczny udział w konkursie.

Jury w składzie:

• Agata Chmielewska – Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Pionkach
  • Justyna Gniaździńska – Specjalista ds mediów MOK
  • Tomasz Wróblewski – Instruktor ds artystycznych MOK

przyznało nagrody w poszczególnych kategoriach, określonych w regulaminie konkursu, następującym osobom:

Lista nagrodzonych laureatów:

I grupa wiekowa (wiek 3 – 5)

• Marianna Grzywacz
  • Antonina Rola
  • Matylda Golisz
  • Oliwia Rzeszut

II grupa wiekowa (wiek 6 – 8)

• Maja Sobol
  • Zofia Sułek
  • Aniela Podsiadła
  • Joanna Sarnecka

III grupa wiekowa (wiek 9 – 11)

• Maria Leśniewska
  • Witold Oleszkiewicz
  • Zuzanna Kacperczyk
  • Franciszek Sowiński
  • Łucja Sowińska

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom  za zaangażowanie, poświęcony czas na wykonanie pracy oraz kreatywność.

Wręczenie nagród nastąpi dnia 10.12.2023r. – po „Poranku z teatrem dla najmłodszych” w Miejskim Ośrodku Kultury w Pionkach przy ul. Zakładowej 5