Premiera spektaklu Teatru Czerwoniutkie „TE MURY”

Miejski Ośrodek Kultury w Pionkach zaprasza 17 maja o godzinie 18:00 do sali widowiskowej przy ul. Zakładowej 5 na premierę spektaklu pt.: „Te mury” w dwóch aktach na podstawie autorskiego scenariusza uczestników naszej grupy teatralnej.

Teatr Czerwoniutkie zaprasza tym razem na niezwykłą podróż do nawiedzonego domu,
w którym nie brakuje tajemnic… Historia, która przeniesie widzów w świat paranormalnych zjawisk, to efekt pracy młodych twórców, którzy mieli możliwość nie tylko napisania tekstu, ale także reżyserowania go na próbach. Zainspirowani różnymi tekstami kultury (filmem i literaturą) dają wyraz swojej kreatywności.

Przedpremierowo spektakl zdobył już III miejsce w V Młodzieżowym Przeglądzie Teatralnym w Radomiu. Oprócz nagrody grupowej w konkursie wyróżniona została nagrodą indywidualną Nadia Seweryn – wcielająca się w rolę tajemniczej agentki nieruchomości.

Spektakl przeznaczony jest dla widzów o mocnych nerwach i zalecany dla publiczności powyżej 12 roku życia.

Występują:
Oliwia Dołęga / Antonina Gębczyk / Wojciech Kaczor / Michalina Molenda /Maja Nagadowska / Nadia Seweryn / Kalina Stawarz / Maja Strojek / Martyna Strojek /

Instruktor grupy: Karolina Mroczek-Łuszczyk
Czas trwania: 90 min + 15 min (antrakt)
Premiera: 17.05.2024

Bezpłatne wejściówki do odbioru w kasie w budynku MOK przy ulicy Zakładowej 5 pon-pt w godz. 8:00-16:00