Akademia Muzyki

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do uczestnictwa w zajęciach sekcji muzyczno – rytmicznej.

Akademia Muzyki

Akademia malucha – rytmika

Zajęcia artystyczno-rytmiczne dla dzieci od 4 do 10 lat.   Program zajęć obejmuje: zabawy rytmiczne, śpiew, taniec, grę na instrumentach perkusyjnych, relaksację. W zabawach instruktor wykorzystuje grę na klawiszach, podkłady muzyczne i różne rekwizyty: piłeczki, piórka, szarfy, balony, woreczki, wstążki. Zajęcia 1 raz w tygodniu.

Nauka gry na keyboardzie

Zajęcia dla dzieci (od 6 lat) i młodzieży (do 18 lat). Uczestnicy zajęć poznają teorię muzyki (od podstaw np. nauka nut) i praktykę podczas gry na keyboardzie. Uczestnicy zajęć biorą udział w imprezach i koncertach organizowanych przez MOK Pionki. Zajęcia 1 lub 2 razy w tygodniu.

Zespół wokalno-instrumentalny

Zajęcia skierowane do osób, które chciałyby rozwijać swój talent wokalny i muzyczny. Uczestnikami mogą być osoby w różnym wieku (od 7 do 18 lat). Podczas zajęć uczestnicy ćwiczą emisje głosu, śpiew solowy, śpiew w grupie. Prowadzący podczas zajęć wykorzystuje grę na klawiszach i podkłady muzyczne. Uczestnicy zajęć biorą udział w imprezach i koncertach organizowanych przez MOK Pionki. Zajęcia 1 raz w tygodniu.

 

Informacje i zapisy w biurze MOK, ul. Radomska 1, od 8:00 do 16:00.

Instruktor – Janusz Głowacki
Tel. 604 268 912

Janusz Głowacki – instruktor Akademii Muzyki w Miejskim Ośrodku Kultury w Pionkach. Absolwent muzykoterapii UMCS w Lublinie oraz uczestnik Studium Organistowskiego w Lublinie. Radosny, pozytywnie nastawiony, pełen pasji i zamiłowania do muzyki. Potrafi dzielić się swoimi umiejętnościami z innymi oraz motywować do działania. Zawsze stara się robić wszystko najlepiej jak potrafi ze 100% zaangażowaniem. Uwielbia pracę z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi i seniorami. Potrafi znaleźć wspólny język z każdym kogo spotka na swojej drodze. Lubi wszystkich uczestników swoich zajęć i wierzy w ich umiejętności, jest przekonany o tym, że każdy z nich obdarzony jest talentami, on pomaga je jedynie wydobyć i rozwinąć.

 

Pliki do pobrania

Najnowsze