Wyjazd do Teatru na spektakl „Przyjazne dusze”

Uniwersytet Trzeciego Wieku Miejskiego Ośrodka Kultury w Pionkach zaprasza na wyjazd do Teatru w Radomiu na spektakl „Przyjazne dusze”.

Spektakl odbędzie się 12 maja 2024 (niedziela) o godz. 19:00 w Teatrze Powszechny im. Jana Kochanowskiego w Radomiu. Wyjazd spod budynku MOK przy ul. Radomska 1 o godz. 18:00

Koszt:

• bilet ulgowy UTW – 75 zł
  • bilet normalny – 85 zł

Zapisy tylko osobiście do 26 kwietnia 2024 roku w biurze MOK przy. ul. Radomska 1 od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00 z jednoczesną wpłatą za bilet

OPIS

Akcja sztuki rozgrywa się w domu, który należał niegdyś do autora popularnych kryminałów – Jacka Camerona oraz jego żony Suzie. Małżeństwo zginęło tragicznie podczas pobytu we Włoszech. Po śmierci wracają „na swoje włości” jako para duchów.

Sytuację komplikuje przybycie nowych lokatorów. Dom zostaje bowiem wynajęty młodemu małżeństwu, które spodziewa się dziecka. Co z tego wyniknie?

„Przyjazne dusze” to  opowieść o marzeniach i przemijaniu, o tym, że miłość jest wieczna. Szczególnie, gdy wspierają ją przyjazne dusze… Będzie zabawnie i wzruszająco, gorąco zapraszamy!