Uroczyste zakończenie roku akademickiego 2022/2023 Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Pionkach

16 czerwca 2022 w Miejskim Ośrodku Kultury studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku uroczyście zakończyli rok akademicki 2022/2023.

W wydarzeniu uczestniczyła Wiceburmistrz Miasta Pionki Kamila Kaczorowska, która podziękowała wszystkim obecnym za aktywny udział we wszystkich działaniach organizowanych przez uniwersytet, jak również Przewodniczący Komisji Kultury, Oświaty, Sportu i Turystyki Kamil Panufnik.

Na uroczystości zostały wręczone pamiątkowe dyplomy dla studentów oraz życzono wszystkim dobrego, zasłużonego  wypoczynku , ciekawych wyjazdów i powrotu w zdrowiu na jesienne zajęcia.

Całość wydarzenia umilił występ Grupy Artystycznej Uniwersytetu Trzeciego Wieku.  Na koniec popłynęły życzenia miłego i zdrowego wypoczynku dla wszystkich słuchaczy