Poranek z teatrem dla najmłodszych

Miejski Ośrodek Kultury w Pionkach serdecznie zaprasza dzieci na „Poranek z teatrem dla najmłodszych” 24 marca (niedziela) o godzinie 11:00 będzie gościł u nas Teatr Kwatera z przedstawieniem pt.: „Piotruś i Hela w Krainie Emocji”

Spektakl „Piotruś i Hela w Krainie Emocji” to połączenie świata rzeczywistego ze światem baśniowym.

Widz na samym początku poznaje rodzeństwo – Piotrusia i Helę, w ich własnej codzienności, która bywa czasem niełatwa. W wyniku tych perypetii napotykają na swojej drodze Wróżkę i Lisa, którzy wprowadzają ich w baśniowy świat. Wróżka reprezentuje Krainę Emocji, natomiast Lis Krainę Tłumienia Emocji.

Na tym polu rozegra się walka dobra ze złem, a Młody Widz będzie miał możliwość przyjrzeć się z bliska emocjom, które towarzyszą nam każdego dnia.

Całość opatrzona jest humorem i autorskimi piosenkami, co przeniesie każdego najmłodszego widza w niezwykły świat teatru.