Konkurs plastyczny o Adasiu Guzalu ps. „Jerema” i jego śmierci

Serdecznie  zapraszamy dzieci z przedszkoli oraz szkół podstawowych Miasta Pionki do udziału w konkursie plastycznym o Adasiu Guzalu ps. „Jerema” i jego śmierci.

Tematem pracy konkursowej jest wykonanie pracy plastycznej nawiązującej do Adasia Guzala ps. „Jerema” i jego śmierci.

Prace plastyczne nie mogą być mniejsze od formatu A4 (standardowy blok rysunkowy/techniczny) ani większe od formatu A3 (duży blok rysunkowy/techniczny).

Praca może zostać wykonana dowolną techniką plastyczną (rysunek, malarstwo, kolaż, techniki mieszane itp.), lecz jej forma musi być płaska, bez użycia materiałów sypkich.

Prace należy dostarczyć do 24 kwietnia br. do Miejskiego Ośrodka Kultury w Pionkach ul. Radomska 1.

Więcej informacji w regulaminie.

Organizatorem konkursu jest Urząd Miasta w Pionkach, Miejski Ośrodek Kultury w Pionkach oraz Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej w Pionkach.