Koncert z okazji Dnia Kobiet

Serdecznie zapraszamy Państwa a w szczególności wszystkie Panie na niezwykłą muzyczną ucztę z okazji Dnia Kobiet, która odbędzie się 5 marca (niedziela) o godz.: 17:00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Pionkach ul. Zakładowa 5.

Bezpłatne wejściówki do odebrania od poniedziałku 27 lutego w godz.: od 8:00 do 16:00 w MOK ul. Zakładowa 5.

Na scenie wystąpią:

Olga Nawara – wokalistka, autorka tekstów, nauczyciel śpiewu, pedagog, absolwentka kierunku Jazz i Muzyka Estradowa, a także od niedawna mama małego Jasia. Wielokrotnie zasiadała w Jury muzycznych konkursów, ma na swoim koncie dwie płyty z kolędami, koncertuje z wieloma zespołami, a także udziela swojego głosu śpiewając w chórkach.

Piotr Nowakowski – pianista, aranżer, fotograf i realizator dźwięku, multiinstrumentalista, człowiek orkiestra, dobra dusza i kierownik zespołu. Prywatnie – mąż Olgi, więc jak się można domyślać, muzyka w ich domu nigdy nie cichnie.

Tomasz Gieroń – z wykształcenia akordeonista, z zamiłowania gitarzysta i kolarz. Aranżer, pedagog, nauczyciel, laureat wielu konkursów akordeonowych, kierownik sekcji akordeonu, klawesynu i akompaniamentu w Zespole Szkół Muzycznych w Radomiu.

Zapraszamy!

Najnowsze