Kolejny tydzień wakacji za nami!

Kolejna grupa zakończyła wakacyjne zajęcia z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Pionkach. Jak zawsze dzieci spędziły go kreatywnie. To był tydzień pełen wrażeń.

Odbyły się zajęcia plastyczne, podczas których dzieci wykonywały lampiony metodą decoupage, będą one ozdobą w dzień i w nocy.

Kolejny tydzień wakacji za nami!

Zabawy z muzyką to kolejna propozycja na aktywne spędzenie czasu. Dzieci zdobyły wiedzę i umiejętności na temat muzyki i instrumentów. Ponadto podczas zajęć dzieci miały możliwość poprzez zabawę uczyć się nazw instrumentów muzycznych, śpiewać, zapamiętywać piosenki oraz układy taneczne.

Kolejny tydzień wakacji za nami!

Odbyły się również warsztaty projektanta, na których wykonywane były gry planszowe. Przygotowanie własnej gry dało dzieciom sporo satysfakcji, jak również rozbudziło wyobraźnię.

Kolejny tydzień wakacji za nami!

W tym tygodniu uczestnicy zajęć mieli możliwość wziąć udział w plenerowych zajęciach plastycznych, na których metodą kropkowania malowali mandale.

Kolejny tydzień wakacji za nami!

Tydzień zakończył się dniem sportowym, podczas którego dzieci miały możliwość doskonalenia umiejętności gier zespołowych. Ponadto była to możliwość do spędzenia aktywnie czasu, jak również przy dobrej zabawie.

Kolejny tydzień wakacji za nami!

Kolejne wakacyjne zajęcia w Miejskim Ośrodku Kultury rozpoczynają się już w najbliższy poniedziałek.