I Przegląd Taneczny Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej online

Miejski Ośrodek Kultury w Pionkach serdecznie zaprasza dzieci  i młodzież z miasta i gminy Pionki do udziału w I Przeglądzie Tanecznym Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej Pionki 2021.

Przegląd odbędzie się w formule online w czterech kategoriach wiekowych  (obejmujących uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych). Uczestnicy przeglądu mogą zaprezentować dowolny rodzaj tańca: Swing Dance  ( Boogie Woogie , Charleston, Autentic Jazz,  Lindy Hop ), taniec towarzyski, taniec współczesny   (choreografie oparte na technikach: jazz, modern jazz , balet), Street Dance ( hip-hop, new-age, house, locking, popping, break-dance, funky-jazz) lub inne formy  (cheerleaderki, disco-dance, taniec ludowy i inne).

Kompletne zgłoszenie należy przesłać w terminie do 14 czerwca 2021 roku.

Zapraszamy do udziału w przeglądzie.

I Przegląd Taneczny Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej online

ZałącznikRozmiar