30. Finał WOŚP w Pionkach – nie może was tam zabraknąć!

Wszystkie ręce na pokład! Już za chwilę po raz 30. zagra jedyna w swoim rodzaju, wyjątkowa Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy!

Finał odbędzie się pod hasłem Przejrzyj na oczy, a zbiórka będzie prowadzona pod kątem okulistyki dziecięcej. Celem w tym roku, jest zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci w Polsce.

W niedzielę 30 stycznia 2022 roku na ulicach Pionek kwestować będzie 14 wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z charakterystycznymi identyfikatorami, puszkami oraz czerwonymi serduszkami.

W tym roku widzimy się 30 stycznia w godzinach 16:00 – 20:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Pionkach.

Tego dnia zaserwujemy Wam sporą dawkę muzyki. Odbędą się trzy koncerty rokowe w wykonaniu Pionkowskiego Zespołu Power Blues 40 +. Radomskiego Zespołu Amaranth oraz Rockowego Zespołu MIR. Ponadto przygotowany został blok taneczny w wykonaniu Klub Tańca Boogie Woogie „Kick” Miejskiego Ośrodka Kultury w Pionkach oraz grupy tanecznej „Roztańczeni 2021”. Jak co roku o godz. 20:00 zostanie symbolicznie puszczone światełko do nieba. W programie nie zabraknie również licytacji gadżetów WOŚP oraz przekazanych przez darczyńców.

W trakcie trwania finału w budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Pionkach będzie można zakupić pysznego ciasta w kawiarence WOŚP, jak również spróbować swojego szczęścia w loterii fantowej. Przy stoisku Miejskiego Biblioteki Publicznej w Pionkach będzie można wykonać własne przypinki lub zrobić magnes. Nie zabraknie również pokazu pierwszej pomocy przygotowanej przez Ochotniczą Straż Pożarną w Pionkach.

Pokażcie serducho i bądźcie z nami!

Podczas wydarzenia będą obowiązywały obostrzenia sanitarne zgodne z rozporządzeniem Ministra.

30. Finał WOŚP w Pionkach - nie może was tam zabraknąć!