Za nami Inauguracja Roku Akademickiego UTW w Pionkach

22 września w Miejskim Ośrodku Kultury  w Pionkach przy ul. Radomska 1 już po raz trzynasty odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. UTW stwarza szansę do rozwoju osobistych zainteresowań osób w wieku senioralnym i wspiera ich wiedzą akademicką z wielu fascynujących dziedzin, a także pomaga im uwierzyć we własne siły oraz możliwości intelektualne, kształtować nowe umiejętności, przezwyciężać poczucie osamotnienia.

Nowy rok akademicki rozpoczęło w tym roku blisko 90 słuchaczy. Z pewnością przyniesie on słuchaczom wiele ciekawych wykładów, warsztatów oraz spotkań.

Podczas inauguracji słuchacze UTW dowiedzieli się, w jakich zajęciach będą mogli uczestniczyć, jak również co ich czeka w nadchodzącym roku akademickim, o czym poinformowali koordynatorzy UTWwP.

Podczas Inauguracji na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Pionkach wystąpiła Olga Nawara przy akompaniamencie Piotra Nowakowskiego, którzy wykonali utwory znanych artystów polskiej sceny muzycznej. Olga Nawara - nauczyciel, trener wokalny i dyplomowana wokalistka, absolwentka kierunku Jazz i Muzyka Estradowa. Od lat angażuje się w wiele muzycznych projektów, kształci pasjonatów śpiewu. Piotr Nowakowski - pianista, dyplomowany muzyk, realizator dźwięku.