XXII Dzień Seniora

XXII Dzień Seniora

Dzień Seniora to szczególne święto, święto ludzi starszych, którym należy się szacunek i uznanie za bezinteresowną miłość i mądrość, jakimi obdarowują młodsze pokolenia. To oni są w naszych domach piewcami tradycji. Niosą ciepło i zrozumienie. W Polsce Światowy Dzień Seniora obchodzony jest 14 listopada i stanowi rodzimy odpowiednik Międzynarodowego Dnia Osób Starszych obchodzonego na świecie 1 października.

Aby zwrócić uwagę jak ważne i potrzebne jest to święto, 30 października 2021 w Miejskim Ośrodku Kultury w Pionkach już po raz dwudziesty drugi odbył się Dzień Seniora.

XXII Dzień Seniora

Na spotkaniu przybyli przedstawiciele stowarzyszeń i klubów z powiatu radomskiego, którzy przygotowali na tą okazję występy artystyczne. W prezencie od organizatorów otrzymali nagrody oraz podziękowania za swoją wyjątkową aktywność i działalność.

Dzień Seniora był doskonałą okazją do integracji i wymiany doświadczeń między stowarzyszeniami i klubami działającymi na terenie naszego powiatu.

XXII Dzień Seniora

Organizatorami wydarzenia byli: Miejski Ośrodek Kultury w Pionkach, Stowarzyszenie Seniorów "Barwy Życia Razem" z Pionek, Urząd Miasta Pionki oraz Starostwo Powiatowe w Radomiu.

Wydarzenie było współfinansowane ze środków powiatu Radomskiego.

Zobacz także

Warsztaty dziennikarskie

Warsztaty dziennikarskie z Radiem Radom

krwiodawstwo

Pilnie potrzebna krew - 6.12.2021r.

XIII Powiatowy Dzień Animatora Kultury

XIII Powiatowy Dzień Animatora Kultury

Zaduszki Jazzowe

Zaduszki Jazzowe