XX Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek „Staropolskie Kolędowanie”

Miejski Ośrodek Kultury w Pionkach, Powiatowy Instytut Kultury i Diecezjalna Komisja ds. Muzyki i Śpiewu Kościelnego Diecezji Radomskiej zapraszają do udziału w jubileuszowym – XX Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Staropolskie Kolędowanie”.

Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek STAROPOLSKIE KOLĘDOWANIE ma na celu popularyzowanie tradycyjnego wykonywania kolęd i pastorałek, propagowanie wiedzy o historii polskiej muzyki, literatury i kultury a także wspieranie i promowanie wykonawców kultywujących kolędowanie. Festiwal jest skierowany do dzieci, młodzieży i dorosłych z terenu całej Polski oraz Polonii.

Przesłuchania odbędą się 9 grudnia 2021 roku o godzinie 10:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Pionkach ulica Zakładowa 5

Formularz zgłoszeniowy należy przesłać do 3 grudnia 2021 roku na adres e-mailowy: marcin.goralski@mok.pionki.pl lub dostarczyć osobiście do Miejskiego Ośrodka Kultury w Pionkach ulica Radomska 1

Głównymi organizatorami festiwalu są:

• Diecezjalna Komisja ds. Muzyki i Śpiewu Kościelnego, ul. Prusa 6, 26-600 Radom
  • Powiatowy Instytut Kultury, jednostka organizacyjna Powiatu Radomskiego, ul. Maksymiliana Jakubowicza 5, 27-100 Iłża

Więcej informacji w regulaminie.

XX Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Staropolskie Kolędowanie”