XX Ogólnopolski Turniej Recytatorski Literatury Klasycznej im. Jana Kochanowskiego

Miejski Ośrodek Kultury w Pionkach już po raz dwudziesty zaprasza dzieci i młodzież do udziału w Ogólnopolskim Turnieju Recytatorskim Literatury Klasycznej im. Jana Kochanowskiego.

Każdy uczestnik Turnieju zobowiązany jest do przygotowania dwóch tekstów (dwa wiersze lub wiersz i proza) polskiej literatury klasycznej. Mile widziane są utwory Jana Kochanowskiego lub staropolskie.

Szkołę/instytucję może reprezentować trzech uczestników (wyłanianych w eliminacjach szkolnych).

Kategorie wiekowe uczestników turnieju:

• uczniowie szkół podstawowych (klasy I – III),
  • uczniowie szkół podstawowych (klasy IV – VIII),
  • uczniowie szkół  średnich.

Na zgłoszenia czekamy do 4 czerwca. Ogólnopolski Turniej Recytatorski Literatury Klasycznej im. Jana Kochanowskiego odbędzie się 9 czerwca 2021 roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Pionkach przy ul. Zakładowej 5.

Wydarzenie współfinansowane ze środków Powiatu Radomskiego.

Załącznik Rozmiar
REGULAMIN 524.62 KB