Wystawa portretów „MY” – wernisaż fotografii uczniów „Zielonego”

Zapraszamy serdecznie 22 kwietnia o godz. 16.00 do Miejskiego Ośrodka Kultury przy ul. Zakładowej 5 w Pionkach na wernisaż fotografii uczniów Zespołu Szkół im. Jędrzeja Śniadeckiego w Pionkach. Wystawa portretów „MY” będzie prezentowana w budynku przez trzy tygodnie.

Młodzi artyści, jak i nauczyciele serdecznie zapraszają do obejrzenia ich prac.

A tak o samej wystawie mówią uczniowie: „Jesteśmy młodymi ludźmi, fotografia jest dla nas Przygodą, którą chcemy się dzielić. Przygotowaliśmy zestaw portretów „o nas”- to efekt ostatniego czasu nauki. Te zdjęcia poza walorem estetycznym mają również wymiar autoportretu młodzieży – i mamy nadzieję zachęcą Odbiorców do uważnego na nas spojrzenia i zrozumienia. Zdobywając kolejne stopnie wtajemniczenia w fotografii, tak naprawdę podróżujemy do wnętrza nas samych. Uczymy się wrażliwości, empatii, a każde udane zdjęcie daje wiarę w nasze możliwości.

Nasze prace możecie zobaczyć na Instagramie fototechnikzielone

Serdecznie dziękujemy wszystkim Pomocnym Sercom które pomogły w organizacji, za ich nieocenione wsparcie i za upowszechnianie naszej twórczości – dzięki Wam czujemy się ważni, mimo młodego wieku. Dziękujemy również Mecenasom naszej wystawy. Jeszcze raz zapraszamy na nasz wernisaż.”

Wystawa portretów „MY” - wernisaż fotografii uczniów "Zielonego"