Wyniki powiatowego konkursu wokalnego „IDOLEK 16”

„IDOLEK 16” to wydarzenie skierowane do wszystkich, dla których śpiewanie jest wielką pasją.

W środę 27 października w Miejskim Ośrodku Kultury w Pionkach odbył się powiatowy konkurs wokalny „IDOLEK”. Tegoroczna edycja była już szesnastą z kolei. Na scenie zaprezentowało się blisko 20 młodych artystów z całego powiatu radomskiego w trzech kategoriach wiekowych.

Występ oceniało jury w składzie:

• Agata Chmielewska – Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Pionkach
  • Tomasz Sąpór – muzyk, gitarzysta, wokalista, śpiewał razem z Andrzejem Piasecznym w pionkowskim zespole Cavatina.
  • Marcin Góralski – instruktor Miejskiego Ośrodka Kultury w Pionkach, muzyk z zamiłowania

Dla wszystkich uczestników były pamiątkowe dyplomy. Laureaci otrzymali dodatkowo nagrody rzeczowe. Laureaci pierwszego miejsca otrzymali również symboliczne „złote płyty”.

Jury po wysłuchaniu wszystkich uczestników przyznało następujące nagrody:

I kategoria  7 – 11 lat

• I miejsce – Helena Grzywacz
  • II miejsce – Maja Strojek
  • III miejsce – Weronika Jaroszek
  • wyróżnienie – Kacper Drózd
  • wyróżnienie – Róża Grzywacz

II kategoria 12 – 16 lat

• I miejsce – Martyna Strojek
  • II miejsce – Nikola Wiączek
  • III miejsce – Natalia Sokalska

III kategoria 17+

• I miejsce – Anna Kowalczyk

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za piękne występy oraz zapraszamy na 17 edycję już za rok

Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Powiatu Radomskiego.