Wyniki konkursu „Moja Bombka Bożonarodzeniowa”

Po raz kolejny zaprosiliśmy dzieci do udziału w konkursie plastycznym „Moja bombka bożonarodzeniowa”. Ręcznie robione bombki choinkowe to tradycyjna ozdoba, której zdecydowanie nie powinno zabraknąć na świątecznej choince. Mamy nadzieję, że nasz konkurs przyczyni się do: rozwijania kreatywności, kultywowania przygotowywania tradycyjnych ozdób świątecznych, wspólnego spędzania czasu w gronie rodziny.

W tym roku, wpłynęło do nas ponad 110 pięknych bombek. Jury miało bardzo trudne zadanie, bo wszystkie prace były piękne i wykonane z ogromnym zaangażowaniem.

Jury w składzie:

• Marta Maciejczyk – Kierownik Miejskiego Ośrodka Kultury w Pionkach
  • Tomasz Wróblewski – Instruktor plastyki Miejskiego Ośrodka Kultury w Pionkach
  • Piotr Pachocki – Główny Specjalista ds. technicznych i mediów Miejskiego Ośrodka Kultury w Pionkach

przyznało nagrody i wyróżnienia następującym osobom:

• Adam Strzelecki
  • Magdalena Paprocka
  • Jakub Szymański
  • Antonina Janaszak
  • Natalia Kuropieska

WYRÓŻNIENIA:

• Stanisław Grzywacz
  • Andrzej Mielcarek

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom  za zaangażowanie, poświęcony czas na wykonanie pracy oraz kreatywność.

Laureaci konkursu plastycznego zostaną powiadomieni telefonicznie o sposobie odebrania nagrody.