Wyniki konkursu literackiego "Wiersz dla Babci i Dziadka"

Z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dziadka Miejski Ośrodek Kultury zorganizował konkurs literacki "Wiersz dla Babci i Dziadka". Do konkursu zgłosiło się blisko 30 uczestników ze szkół podstawowych miasta i gminy Pionki.

Celem konkursu było nadanie należytej rangi świętu Babci i Dziadka, promowanie i rozwijanie zdolności humanistycznych oraz popularyzacja i promocja dziecięcej twórczości literackiej. Decyzja o wyborze najlepszych wierszy nie należała do najłatwiejszych, a nasze Jury miało nie lada wyzwanie.

Jury postanowiło przyznać nagrody następującym osobom:

• Hanna Fila
  • Aleksandra Miller
  • Borys Mazur
  • Aleksandra Gwiazdowska

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom  za zaangażowanie oraz poświęcony czas na napisanie wiersza.

Laureaci konkursu literackiego zostaną powiadomieni telefonicznie o sposobie odebrania nagrody.