Wyniki konkursu fotograficznego „Moje Miasto w Obiektywie 5”

Z przyjemnością informujemy, że piąta edycja konkursu fotograficznego online „MOJE MIASTO W OBIEKTYWIE” została rozstrzygnięta!

Konkurs miał na celu promocję miasta Pionki, jak również zachęcić do rozwijania zainteresowania fotografią, jako jedną z form spędzania czasu wolnego. Fotografia ma zdolność angażowania, inspirowania oraz wzbudzania emocji u odbiorców. W każdym zdjęciu, które otrzymaliśmy kryje się nutka pasji do fotografii.

Decyzja o wyborze najlepszych fotografii nie należała do najłatwiejszych, a nasze Jury miało nie lada wyzwanie. Jury w swoich ocenach poza zgodnością z tematyką konkursu, jakością i estetyką prac, wzięło również pod uwagę indywidualność spojrzenia artystycznego w zakresie tematu i koncepcji wykonania fotografii.

Jury w składzie:

• Agata Chmielewska – Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Pionkach
  • Piotr Pachocki – Miejski Ośrodek Kultury w Pionkach
  • Justyna Gniaździńska – Miejski Ośrodek Kultury w Pionkach

Jury postanowiło przyznać następujące nagrody:

I miejsce – Kamil Sałek

I miejsce - Kamil Sałek

II miejsce – Maciej Wojciechowski

II miejsce - Maciej Wojciechowski

III miejsce – Mikołaj Wach

III miejsce - Mikołaj Wach

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w naszych przyszłych konkursach.

Laureaci zostaną powiadomieni telefonicznie o sposobie i formie wręczenia nagród.