„Włącz serce” – IV Turniej Charytatywny Piłki Nożnej Plażowej

Już 2 lipca o godzinie 10:00 na terenie Ośrodka Staw Górny w Pionkach odbędzie się IV Turniej Charytatywny “Włącz Serce “.

Celem tegorocznego wydarzenia będzie zbiórka pieniężna dla Jakuba Kamoli oraz Cezarego Radke – dwóch małych mieszkańców borykających się od najmłodszych lat z problemami zdrowotnymi.

W trakcie turnieju przewidziany jest szereg atrakcji dla najmłodszych, m.in. dmuchańce, malowanie twarzy, zwierzątka z balonów, robienie odznak, wata cukrowa, tatuaże brokatowe, o co zadbają Miejski Ośrodek Kultury w Pionkach, Miejska Biblioteka Publiczna w Pionkach oraz Kraina Zabaw. O podniebienie przybyłych mieszkańców zadbają seniorzy z lokalnego Stowarzyszenia “Złota Jesień”, którzy szykują kulinarną niespodziankę. Ze wszystkich atrakcji będzie można skorzystać za datek do puszki, 100% zbiórki jest przeznaczona dla dzieci.

Organizatorami wydarzenia jest Drużyna Pionki Dzieciom,  współorganizatorami: Miejskim Ośrodkiem Kultury w Pionkach, Pionkowski Ośrodkiem Sportu i Rekreacji, oraz władze Miasta Pionki.

"Włącz serce" - IV Turniej Charytatywny Piłki Nożnej Plażowej