Wernisaż zdjęć nagrodzonych w konkursie Fotograf Roku 2022

W piątkowy wieczór 9 grudnia w Galerii Hall Miejskiego Ośrodka Kultury w Pionkach odbył się wernisaż wystawy zdjęć nagrodzonych i wyróżnionych w etapie okręgowym konkursu Fotograf Roku 2022 Okręgu Mazowieckiego.

Licznie przybyłych gości przywitał Tomasz Wróblewski – kurator wystawy, Mariusz Lewandowski –  Prezes Okręgu Mazowieckiego Związku Polskich Fotografów Przyrody oraz Wiceprezes Elżbieta Rogaczewska – Czępińska. Przedstawili oni historię działalności związku, jego cele i założenia.

Wernisaż zdjęć nagrodzonych w konkursie Fotograf Roku 2022

Najlepsze zdjęcia z 2022 roku można było zobacz na wystawie podsumowującej coroczny konkurs fotografii przyrodniczej organizowany przez Okręg Mazowiecki ZPFP, jeden z 13 okręgów składających się na Związek. Podczas wystawy zaprezentowano 45 nagrodzonych i wyróżnionych zdjęć. Prezentowane zdjęcia pochodzą z etapu okręgowego.

Wernisaż zdjęć nagrodzonych w konkursie Fotograf Roku 2022

Wystawę będzie czynna do 19 stycznia 2023 w Galerii Hall Miejskiego Ośrodka Kultury w Pionkach, ul. Radomska 1.