Wakacje z Miejskim Ośrodkiem Kultury - zapraszamy w sierpniu

Jeszcze lipiec, a tymczasem zapraszamy na kontynuację wakacyjnych zajęć z Miejskim Ośrodkiem Kultury w sierpniu. Zapraszamy w sierpniu na atrakcyjne zajęcia dla dzieci.

Zajęcia odbywać się będą codziennie od poniedziałku do piątku, od 2 sierpnia do 27 sierpnia (grupy tygodniowe), w godzinach od 9:00  do 11:00. Są przeznaczone dla dzieci w wieku powyżej 7 roku życia i  obejmują zajęcia artystyczno-rekreacyjne czyli taneczne, muzyczne, teatralne, plastyczne, wokalne, sportowe, gry i zabawy oraz "Spotkanie z przyrodą".

Zapisy pod nr tel. 48 612 51 25,  w godzinach 8:00 - 16:00.  Liczba miejsc ograniczona. Zajęcia są bezpłatne.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wakacji.