V Ogólnopolski Festiwal Piosenki z Czarnego Krążka – termin przyjmowania zgłoszeń do 11 maja

Na prośbę uczestników konkursu wokalnego wydłużamy termin przyjmowania zgłoszeń do 11 maja. Do Miejskiego Ośrodka Kultury w Pionkach dzwonią instruktorzy i nauczyciele śpiewu, którzy nie zdążyli przygotować swoich uczniów, ponieważ praca w trybie online komplikuje i wydłuża okres przygotowywania się wokalistów. Mamy nadzieję, że ten dodatkowy czas pozwoli większej liczbie osób na udział w konkursie. Przypominamy, że na laureatów czekają – niezapomniane przeżycia, piękne statuetki i atrakcyjne nagrody (w tym nagroda główna  GRAND PRIX ufundowana przez Burmistrza Miasta Pionki). Zapraszamy solistów z całego kraju, którzy kochają śpiew i muzykę. Nasza scena na Was czeka.

Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy już przesłali zgłoszenia.

Do 11 maja należy dostarczyć do Miejskiego Ośrodka Kultury w Pionkach kompletne zgłoszenie: kartę zgłoszeniową z podpisaną zgodą uczestnika na przetwarzanie danych osobowych i dołączonymi podkładami muzycznymi. Będą przyjmowane tylko kompletne zgłoszenia dostarczane tradycyjną pocztą lub osobiście (do 11 maja br. decyduje data stempla pocztowego).

Do 17 maja na naszej stronie internetowej zostanie zamieszczony harmonogram przesłuchań i lista zakwalifikowanych uczestników.