Uroczyste zakończenie roku akademickiego 2021/2022 Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Pionkach

15 czerwca 2022 w Miejskim Ośrodku Kultury studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku uroczyście zakończyli rok akademicki 2021/2022.

W wydarzeniu uczestniczyli Wiceburmistrz Miasta Pionki Kamila Kaczorowska, która podziękowała wszystkim obecnym za aktywny udział we wszystkich działaniach organizowanych przez uniwersytet, jak również Przewodniczący Komisji Kultury, Oświaty, Sportu i Turystyki Kamil Panufnik.

Na uroczystości zostały wręczone pamiątkowe dyplomy dla studentów oraz życzono wszystkim dobrego, zasłużonego  wypoczynku , ciekawych wyjazdów i powrotu w zdrowiu na jesienne zajęcia.

Całość wydarzenia umilił występ zawodowego iluzjonisty Macieja Pędy znanego m.in. z programów telewizyjnych. Jego pokaz przeniósł naszą publiczność w podróż do świata magii.

Wszystkim studentom życzymy udanych wakacji.