Trzeci tydzień zajęć wakacyjny w MOK za Nami

To był tydzień pełen atrakcji dla uczestników zajęć wakacyjnych w Miejskim Ośrodku Kultury w Pionkach.

Piesza wycieczka do Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 4 w Pionkach to: zapoznanie dzieci z zawodem strażaka, możliwość obejrzenia sprzętu wykorzystywanego podczas akcji gaśniczych, poznania zasad bezpiecznego wypoczynku.

Trzeci tydzień zajęć wakacyjny w MOK za Nami

Podczas zajęć muzycznych uczestnicy w formie zabawy rozwijali swoją wyobraźnię i kreatywność poprzez wspólny śpiew, zabawy ruchowe oraz poznawanie różnych instrumentów muzycznych.

Trzeci tydzień zajęć wakacyjny w MOK za Nami

Nie zabrakło również zajęć teatralnych podczas których dzieci wraz z instruktorem odkrywały swój talent aktorski. Ponadto uczestnicy zająć mieli możliwość doskonalić: wymowę, ruch, koordynację, umiejętność improwizacji i wyrażanie emocji.

Trzeci tydzień zajęć wakacyjny w MOK za Nami

Dzieci brały również udział w zajęciach tanecznych. Była to doskonała okazja do rozwijania swoich umiejętności tanecznych, jak również praca nad poczuciem rytmu i rozwijaniem pamięci ruchowej.

Trzeci tydzień zajęć wakacyjny w MOK za Nami

„Spotkanie ze zwierzakami” to zajęcia zaproponowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną. W trakcie zajęć dzieci miały możliwość pogłębienia swojej wiedzy o zwierzętach. Odbyły się zajęcia plastyczne na których wykonywane były zwierzaki papierzaki, nie zabrakło również zagadek i kalambury o zwierzętach.

Trzeci tydzień zajęć wakacyjny w MOK za Nami

Zajęcia wakacyjne to świetna zabawa w gronie rówieśników oraz doskonała okazja do twórczego spędzenia wolnego czasu.

Miejski Ośrodek Kultury w Pionkach dziękuję za pomoc Miejskiej Bibliotece Publicznej w Pionkach oraz Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej nr 4 w Pionkach.

Zapraszamy na zajęcia wakacyjne organizowane w Miejskim Ośrodku Kultury w Pionkach, informacje o zapisach na stronie www.mok.pionki.pl