Poranek z teatrem dla najmłodszych -„Na tropie zaginionej opowieści”

Miejski Ośrodek Kultury w Pionkach serdecznie zaprasza dzieci na „Poranek z teatrem dla najmłodszych”

14 sierpnia (niedziela) o godzinie 11:00 będzie gościł u nas Teatr Trip z przedstawieniem pt.:  „Na tropie zaginionej opowieści”

Wesołe i rozśpiewane mole książkowe zabiorą dzieci do wielkiej Narodowej Biblioteki Bajkowej. Jak co roku odbywa się tam remanent. Pewnego dnia z półek znika bardzo stara i cenna książka.

Spektakl „Na tropie zaginionej opowieści” to historia o trzech wesołych stworkach. Mole książkowe zapisują, odpisują, liczą, przeglądają i sprawdzają stan wszystkich książek w Narodowej Bibliotece Bajkowej. Podczas kolejnego dnia pracy, odbierają tajemniczy anonimowy telefon, a w nocy z półek spadają wszystkie książki. Jakby tego było mało Wersik skarży się na dziwaczne koszmary. Efektem tych tajemniczych wydarzeń jest zniknięcie pewnej bardzo starej i cennej książki. Dzielna Zakładka postanawia wszcząć śledztwo i ruszyć tropem poszlak.

Oprócz wartości artystycznych pobudzających oraz kształtujących wrażliwość młodego człowieka, spektakl ten propaguje polską literaturę piękną dla dzieci.

Bilet do nabycia:
12.08 (piątek) od godz. 9:00 do 16:00 MOK ul. Radomska 1 oraz 14.08 (niedziela) od godz.: 10:00  MOK ul. Zakładowa 5
Nie jest prowadzona rezerwacja biletów.

Poranek z teatrem dla najmłodszych -"Na tropie zaginionej opowieści"

 

Najnowsze