Poranek z teatrem dla najmłodszych „Bajka do zjedzenia” – fotorelacja

3 lipca w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Pionkach odbył się spektakl w ramach poranka teatralnego dla najmłodszych pt.: „Bajka do zjedzenia”.

Aktorzy z teatru TAK opowiedzieli dzieciom o tym co warto jeść, a czego się wystrzegać. Spektakl bardzo zdrowy, lekkostrawny, pełen witamin i endorfin.

Spektakl opowiadał o zasadach dotyczących prawidłowego jedzenia. Posiłkując się najnowszą piramidą żywienia w prosty sposób przekazane zostały dzieciom informacje dlaczego cukier jest zły, czy podjadanie jest zdrowe, jakie moce mają warzywa i owoce i dlaczego tak ważny jest ruch. Akcja działa się we śnie. W pokoju śpiącego Karolka działy się nadzwyczajne rzeczy. Pan Cukierek kusił słodyczami, Super witamina rozdawała witaminowe moce i zabierała dzieci na wojnę z Cukrem, kucharz gotował jarzynową zupę, żonglował czapkami, dzwonkami i pytaniami, a Kulturka Fizyczna zarażała ruchem wszystkie dzieci.

Dzieci były zapraszane do aktywnego udziału w przedstawieniu i świetnie się bawiły.