Poranek z teatrem dla najmłodszych „Alicja w krainie czarów” - fotorelacja

„Alicja w krainie czarów”

14 listopada w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Pionkach odbył się spektakl w ramach poranka teatralnego dla najmłodszych pt.: „Alicja w krainie czarów”.

Aktorzy z teatru Blaszany Bębenek przenieśli najmłodszych widzów do tajemniczej krainy baśni, czarów i niesamowitych zdarzeń.

Była to opowieść o dziewczynce podróżującej przez fantastyczną krainę, podczas której spotyka się ona z nielogicznymi zagadkami. Do krainy czarów dostała się podążając za Białym Królikiem przez jego norę w ziemi. Na swej drodze spotykała niesamowite postaci takie jak: Szalony Kapelusznik, Zając Szarak, Kot Dziwak i Królowa Kier. Pod koniec swej przygody Alicja budzi się i uświadamia sobie, że zaczarowany świat jest tylko snem.

Dzieci były zapraszane do aktywnego udziału w przedstawieniu i świetnie się bawiły.

Mogły również dowiedzieć się, że należy rozwijać swoją wyobraźnię oraz pomagać potrzebującym.