Poranek z teatrem dla najmłodszych -„PIĄTA STRONA ŚWIATA CZYLI EKOLUDEK”

Miejski Ośrodek Kultury w Pionkach serdecznie zaprasza dzieci na „Poranek z teatrem dla najmłodszych”

22 maja (niedziela) o godzinie 11:00 będzie gościł u nas Teatr Kalejdoskop z przedstawieniem pt.:  „PIĄTA STRONA ŚWIATA CZYLI EKOLUDEK”.

Pewnej nocy na naszej planecie pojawia się niezwykły gość. Nie wie dokładnie kim jest ani skąd przybywa, wie natomiast, że jego rolą jest zmiana światów na lepsze. Na Ziemi poznaje nowych przyjaciół – Kurę domową, pana Chrząkałę- Prosiaczka, kotkę Zoi oraz eleganckiego Bociana. Przybysz uczy się od nich zasad związanych z ochroną przyrody(segregacją śmieci, oszczędzaniem wody, jedzenia, prądu), higieną, bezpieczeństwem w lesie i na drodze. Sam również dzieli się swoją wiedzą i emocjami.

Bajka zawiera wiele wesołych piosenek oraz elementów interakcji z dziećmi.

Zapraszamy.

teatrzyk