"Po godzinach" - wystawa prac uczniów CKZiU

Miejski Ośrodek Kultury w Pionkach oraz Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pionkach mają przyjemność zaprosić na wystawę online pt. "PO GODZINACH", która odbędzie się 28 kwietnia 2021 r. o godz. 18:00.

Wystawę będzie można oglądać na:

Prezentowane na wystawie prace zostały przygotowane przez uczniów kierunku technik grafiki i poligrafii cyfrowej, głównie jako forma indywidualnego doskonalenia oraz możliwość rozwijania swoich pasji i zainteresowań. Na wystawie można zobaczyć prace wykonane różnymi technikami: fotomontaż, rysunek odręczny, obrazy stworzone w programach graficznych oraz fotografie. Wśród prac dominują projekty cyfrowe wykonane w technice wektorowej oraz rastrowej z wykorzystaniem programów Illustrator, Photoshop.

Młodzi artyści swoją wiedzę i umiejętności rozwijają na zajęciach praktycznych i teoretycznych na kierunku technik grafiki i poligrafii cyfrowej. Jest to obecnie najpopularniejszy kierunek w CKZiU Pionki. Uczniowie poznają tu zasady projektowania graficznego, składu publikacji oraz podstawy poligrafii.  Po godzinach lekcyjnych, mogą wykorzystać nabytą wiedzę do dowolnych realizacji.

Wystawę stacjonarnie będzie można obejrzeć po zniesieniu obowiązujących obostrzeń.

"Po godzinach" - wystawa prac uczniów CKZiU