Pionkowskie Obchody 78. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego

Z okazji zbliżającej się 78. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego Miejski Ośrodek Kultury w Pionkach zaprasza  31 lipca o godz. 19.44 (plener MOK, ul. Radomska)  na koncert oraz marszobieg.

Koncert zespołu „Kontrast’ będzie składał się z utworów o tematyce patriotycznej.

Po koncercie, ok godz. 20.20 Stowarzyszenie Run Team Pionki zaprasza na III Pionkowski Marszobieg Powstania Warszawskiego (nocny bieg na dystansie 5 km dla mężczyzn i 3 km dla kobiet, nocny marsz na dystansie 1944 m). Zapisy w  dniu imprezy od godz. 19.15 przed budynkiem Miejskiego Ośrodka Kultury w Pionkach (ul. Radomska 1), liczba miejsc ograniczona, więcej informacji pod numerem telefonu 509 221 435.

Regulamin oraz oświadczenia dostępne są na dole strony (ZAŁĄCZNIK).

Wydarzenia objęte są patronatem honorowym Burmistrza Miasta Pionki.

Organizatorzy: Miejski Ośrodek Kultury w Pionkach, Stowarzyszenie Run Team Pionki

Pionkowskie Obchody 78. Rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego