Pierwszy tydzień zajęć wakacyjnych za Nami!

Zajęcia wakacyjne dla dzieci w Miejskim Ośrodku Kultury w Pionkach to świetna zabawa w gronie rówieśników oraz doskonała okazja do twórczego spędzenia wolnego czasu.

Podczas zajęć plastycznych dzieci przygotowywały prace używając różnorodnych materiałów i technik. Pod okiem wykwalifikowanych instruktorów powstały m. in barwne kolaże, rzeźby i prace przestrzenne.

Pierwszy tydzień zajęć wakacyjnych za Nami!

Czas wypełniały też zajęcia teatralne podczas których dzieci wraz z instruktorem odkrywali swój talent aktorski. Ponadto uczestnicy zająć mieli możliwość doskonalić: wymowę, ruch, koordynację, umiejętność improwizacji i wyrażanie emocji. Na zakończenie zajęć mali aktorzy przedstawili przygotowane wcześniej scenki.

Pierwszy tydzień zajęć wakacyjnych za Nami!

Nie zabrakło również zajęć tanecznych podczas których uczestnicy rozwijali swoje umiejętności taneczne, pracowali nad poczucie rytmu i rozwijali pamięć ruchową. Zajęcia były też doskonałą okazją do poszerzenia swojej wiedzy o tańcu i aktywnego spędzenia wolnego czasu.

Pierwszy tydzień zajęć wakacyjnych za Nami!

Zajęcia czytelnicze to ciekawe warsztaty zaproponowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną. W trakcie zajęć dzieci miały możliwość przygotowania własnych prac o tematyce bezpieczeństwa podczas wakacji.

Pierwszy tydzień zajęć wakacyjnych za Nami!

Piesza wycieczka do straży pożarnej to zapoznanie dzieci z zawodem strażaka, jego zadaniami oraz sprzętem wykorzystywanym podczas akcji.

Podczas wizyty w Izbie Czarnej Płyty uczestnicy zajęć odkrywali lokalną historię i projektowali okładki płyt inspirując się muzyką płynącą z gramofonu.

Pierwszy tydzień zajęć wakacyjnych za Nami!

Miejski Ośrodek Kultury w Pionkach dziękuję za pomoc Miejskiej Bibliotece Publicznej w Pionkach oraz Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej nr 4 w Pionkach.

Zapraszamy na zajęcia wakacyjne organizowane w Miejskim Ośrodku Kultury w Pionkach, informacje o zapisach na stronie www.mok.pionki.pl