Pierwszy tydzień wakacji za nami

Pierwszy tydzień wakacji z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Pionach za nami. Podczas minionego tygodnia dzieci uczestniczyły w różnorodnych zajęciach przygotowanych przez pracowników Miejskiego Ośrodka Kultury w Pionkach.

Dzieci pierwszego dnia tworzyły arcydzieła na warsztatach ceramicznych. Mali twórcy z ogromnym zaangażowaniem ze swojego kawałka plastycznej masy tworzyli niepowtarzalne rzeźby.

Pierwszy tydzień wakacji za nami

Drugi Dzień to warsztaty muzyczne, podczas których uczestnicy w formie zabawy rozwijali swoją wyobraźnię i kreatywność poprzez wspólny śpiew, zabawy ruchowe oraz poznawanie różnych instrumentów muzycznych.

Pierwszy tydzień wakacji za nami

Trzeciego dnia odbyło się spotkanie z pszczelarzami "W sercu ula" przygotowane przez Stowarzyszenie Pszczelarzy Puszczy Kozienickiej. Podczas tego spotkania dzieci dowiedziały się wielu ciekawostek na temat pszczół. Ponadto miały możliwość wykonania własnej świecy z węzy pszczelej.

Pierwszy tydzień wakacji za nami

Czwartego dnia odbył się plener malarski, który był znakomitą okazją do twórczego rozwoju uczestników, jak również była to możliwość obcowania z pięknym otoczeniem.

Pierwszy tydzień wakacji za nami

Ostatniego dnia odbyły się warsztaty z makramy. Podczas tych zajęć młodzi uczestnicy poznali podstawowe węzły niezbędne do wykonania prostych prac techniką makramy.

Pierwszy tydzień wakacji za nami

Serdecznie zapraszamy dzieci wypoczywające w mieście do aktywnego udziału w warsztatach wakacyjnych. Chętnych zapraszamy do Miejskiego Ośrodka Kultury w Pionkach.