Msza Święta w intencji Ojczyzny - Świętujemy uchwalenie Konstytucji 3 maja

Proboszcz Parafii Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Pionkach, Burmistrz Miasta Pionki, Rada Miasta Pionki oraz Miejski Ośrodek Kultury w Pionkach serdecznie zapraszają na Mszę Świętą w intencji Ojczyzny 3 maja o godz. 12:15 w kościele pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Po mszy zapraszamy na koncert patriotyczny w wykonaniu Solistów Teatru Muzycznego w Lublinie.

Wystąpią:

• Dorota Szostak - Gąska - mezzosopran
  • Jakub Gąska - tenor
  • Robert Grudzień - organy, fortepian

Transmisja online na kanale youtube Kuriera Pionkowskiego i stronie internetowej parafii.

Msza Święta w intencji Ojczyzny