„MOJE MIASTO W OBIEKTYWIE 4” – Fotograficzny konkurs online

Liście spadają, ale nie spada motywacja do robienia zdjęć w zachwycających okolicznościach złotej pionkowskiej jesieni.

Zapraszamy do udziału w kolejnej odsłonie konkursu fotograficznego online „MOJE MIASTO W OBIEKTYWIE 4”, w którym czekają na Was atrakcyjne nagrody!

Konkurs polega na wykonaniu autorskiego zdjęcia przedstawiającego architekturę i urbanistykę (budynek lub grupę budynków, niebanalne ujęcie zabytków miasta Pionki, detale architektoniczne, nowoczesne uchwycenie atmosfery miasta wraz z jej infrastrukturą) lub uroki otaczającej miasto Pionki Puszczy Kozienickiej.

Konkurs adresowany jest do mieszkańców Miasta Pionki w wieku powyżej 14 lat.

Celem konkursu jest promocja miasta Pionki oraz popularyzacja fotografii wśród mieszkańców, uwrażliwienie na piękno przyrody i obiektów, walorów krajobrazowych, atrakcji turystycznych w miejscu zamieszkania oraz dostrzeganie niezwykłych detali, które powstały w sposób naturalny lub są wynikiem działalności człowieka.

Na prace konkursowe czekamy do 4 listopada 2022 roku.

„MOJE MIASTO W OBIEKTYWIE 4” – Fotograficzny konkurs online