"MOJE MIASTO W OBIEKTYWIE 3" - Fotograficzny konkurs online

Miejski Ośrodek Kultury w Pionkach zaprasza zainteresowanych fotografią do udziału w konkursie fotograficznym online „MOJE MIASTO W OBIEKTYWIE 3”

Konkurs polega na wykonaniu autorskiego zdjęcia przedstawiającego architekturę i urbanistykę (budynek lub grupę budynków, niebanalne ujęcie zabytków miasta Pionki, detale architektoniczne, nowoczesne uchwycenie atmosfery miasta wraz z jej infrastrukturą) lub uroki otaczającej miasto Pionki Puszczy Kozienickiej.

Konkurs adresowany jest do mieszkańców Miasta i Gminy Pionki w wieku powyżej 14 lat.

Celem konkursu jest promocja miasta Pionki oraz popularyzacja fotografii wśród mieszkańców, uwrażliwienie na piękno przyrody i obiektów, walorów krajobrazowych, atrakcji turystycznych w miejscu zamieszkania oraz dostrzeganie niezwykłych detali, które powstały w sposób naturalny lub są wynikiem działalności człowieka.

Na prace konkursowe czekamy do 3 czerwca 2022 roku.

"MOJE MIASTO W OBIEKTYWIE 3" - Fotograficzny konkurs online