Magiczny płatek śniegu - spektakl dla dzieci

Magiczny płatek śniegu

Miejski Ośrodek Kultury w Pionkach serdecznie zaprasza dzieci na „Poranek z teatrem dla najmłodszych” 5 grudnia (niedziela) o godzinie 11:00 będzie gościł u nas Teatr Dur - Moll z przedstawieniem pt.: ,,Magiczny płatek śniegu”.

Mała żyrafa z Zoo o bardzo krótkiej szyi wyrusza w poszukiwaniu niezwykłego płatka śniegu, który spełnia życzenia. Jej marzeniem jest mieć tak jak inne żyrafy długą, piękną szyję. W poszukiwaniach pomagają jej przyjaciele: kot, sowa i bałwanek.

Po spektaklu teatralnym zostaną ogłoszone wyniki konkursu plastycznego „List do św. Mikołaja”

oraz wręczone nagrody.

Ilość miejsc ograniczona, darmowe wejściówki do odebrania:

3.12 (piątek) od godz. 9:00 do 18:00 MOK ul. Radomska 1

5.12 (niedziela) od godz.: 10:00 MOK ul. Zakładowa 5

Nie jest prowadzona rezerwacja wejściówek.

Zapraszamy!

"MAGICZNY PŁATEK ŚNIEGU"