Laureaci 5 Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki z Czarnego Krążka

Publikujemy listę laureatów 5 Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki z Czarnego Krążka.

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy na Galę Finałową w dniu jutrzejszym (25września o godz. 16.00). Przed Galą prosimy o zgłoszenie się do kasy w Miejskim Ośrodku Kultury w Pionkach (ul. Zakładowa 5) po odbiór zaproszenia dla dwóch osób (dla laureata konkursu oraz osoby towarzyszącej) od godz. 15.30.

Kolejność nazwisk zamieszczonych na liście jest przypadkowa.

Podczas Gali Finałowej ogłosimy szczegółowe wyniki konkursu. Tymczasem pozostaje niespodzianką, który z laureatów jaką nagrodę otrzymał i które zajął miejsce.

Zdobywców pierwszych miejsc oraz nagrody Grand Prix Festiwalu zaprosimy do zaśpiewania na scenie.

I KATEGORIA

Organizatorzy: Miejski Ośrodek Kultury w Pionkach
Patroni honorowi festiwalu: Andrzej Piaseczny, Burmistrz Miasta Pionki
Patroni medialni: Radio Radom, Kurier Pionkowski, Nad Zagożdżonką, Pionki24

Przedsięwzięcie współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Laureaci 5 Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki z Czarnego Krążka5 Ogólnopolski Festiwal Piosenki z Czarnego Krążka