Konkurs plastyczny "Portret - Moi Rodzice"

Z okazji zbliżających się dwóch wyjątkowych świąt, jakimi są Dzień Matki i Dzień Ojca Miejski Ośrodek Kultury w Pionkach ogłasza konkurs plastyczny dla dzieci wieku przedszkolnym i uczniów szkół podstawowych.

Zapraszamy do rysowania, malowania czy też wyklejania portretów Mamy lub Taty. Prace powinny mieć format A4 lub A3. Technika wykonania jest dowolna, np. rysowanie, malowanie, wyklejanie, wydzieranie, itp. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu jedną pracę. Na prace czekamy do 21 maja.

Komisja konkursowa złożona z pracowników Miejskiego Ośrodka Kultury wyłoni laureatów konkursu, którzy otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe.

Konkurs plastyczny "Portret - Moi Rodzice"

ZałącznikRozmiar
REGULAMIN KONKURSU413.89 KB