Konkurs plastyczny „Najpiękniejsze miejsce w Pionkach widziane oczami dziecka”

Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy do zabawy plastycznej!

Miejski Ośrodek Kultury w Pionkach serdecznie zaprasza dzieci w wieku od 5 do 15 lat do udziału w konkursie plastycznym z okazji Dnia Dziecka pt.: „Najpiękniejsze miejsce w Pionkach widziane oczami dziecka”.

Celem konkursu jest zachęcenie dzieci do kreatywnej twórczości manualnej pobudzającej wyobraźnię.

Pracę plastyczną należy dostarczyć do Miejskiego Ośrodka Kultury przy ul. Zakładowej 5 do 26.05.2021r.

Wyniki konkursu oraz nagrodzone prace zostaną opublikowane na stronie internetowej www.mok.pionki.pl , https://www.facebook.com/kulturapionki do dnia 30.05.2021r.

Czekamy na Wasze prace!

Konkurs plastyczny „Najpiękniejsze miejsce w Pionkach widziane oczami dziecka”