KONCERT WALENTYNKOWY „Ja Ciebie też, bardzo”

W niedzielę, 12 lutego o 17:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Pionkach przy ul. Radomskiej 1 zabrzmi koncert walentynkowy pt.:Ja Ciebie też, bardzo”.

Zapraszamy wszystkie zakochane pary (i nie tylko) na romantyczny wieczór przy muzyce. Podczas koncertu nie zabraknie znanych miłosnych utworów t.j.: „Jesteś lekiem na całe zło” Krystyny Prońko, „Miłość, miłość” Krzysztofa Zalewskiego, „Zakochani są wśród nas” Heleny Majdaniec, „Lubię wracać tam gdzie byłem” Zbigniewa Wodeckiego i wiele innych . Piosenki wykona solistka: Olga Boduła.

Olga Boduła swoją przygodę z muzyką rozpoczęła już w pierwszej klasie szkoły podstawowej, gdzie należała do zespołu wokalno-instrumentalnego. Absolwentka studium działającego przy Ognisku Muzycznym w Pionkach. Jako nastolatka należała do sekcji wokalnej Miejskiego Ośrodka Kultury. To właśnie wtedy zrozumiała, że śpiewanie będzie nieodłączną częścią jej życia. Laureatka wielu prestiżowych festiwali muzycznych –m.in. Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Będzinie, Młodzieżowego Festiwalu Piosenki w Działdowie czy Przeglądu Pieśni Poetyckiej im. Piotra Skrzyneckiego w Mińsku Mazowieckim. Na co dzień aspirujący manager, studentka i przede wszystkim – mama. W wolnym czasie śpiewa w chórze, ćwiczy grę na pianinie i pracuje nad autorskim repertuarem muzycznym.

Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy!

Najnowsze