Koncert on-line - Świętujemy uchwalenie Konstytucji 3 maja

Z okazji 230. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja Miejski Ośrodek Kultury w Pionkach zaprasza serdecznie na koncert online – 3 maja o godz. 18.00. Transmisja na naszym profilu Facebook (www.facebook.com/kulturapionki) oraz w Telewizji Lokalnej Kurier Pionkowski.

Na scenie wystąpi zespół „Trzy eM” w składzie:

• Magdalena Boduła - Wokal
  • Marta Tomecka - Skrzypce
  • Michał Trzpioła - Gitara

Muzycy wystąpią w repertuarze utworów o tematyce patriotycznej oraz pieśni legionowych artystów polskiej sceny muzycznej w niecodziennej, radomskiej aranżacji.

Wydarzenie współfinansowane ze środków Powiatu Radomskiego.

Organizator: Miejski Ośrodek Kultury w Pionkach

Współorganizatorzy: Miasto Pionki, Powiat Radomski