IV Pionkowskie Dni Kultury Chrześcijańskiej

Już w niedzielę, 10 października rozpoczną się IV Pionkowskie Dni Kultury Chrześcijańskiej, które upłyną pod hasłem: „Nie lękajcie się”. Centralnym punktem wydarzenia będzie kościół NMP Królowej Polski w Pionkach.

W najbliższą niedzielę w Pionkach rozpocznie się Tydzień Kultury Chrześcijańskiej od mszy świętej, na której homilię wygłosi ks. Mariusz Wilk, dyrektor Krajowego Biura Światowych Dni Młodzieży. Tego samego dnia o godzinie 13:15 w kościele rozpocznie się koncert Papieski „Święci” – Marcin Styczeń z zespołem.

Poniżej prezentujemy program na kolejne dni:

• 11.10 (poniedziałek) – godz. 19:00 Koncert muzyki sakralnej – Michał Bociek (organy), Mateusz Bociek (skrzypce)
  • 13.10 (środa) – godz. 18:00 msza św. z oprawą muzyczną orkiestry Boni Angeli, godz. 18:30 Nabożeństwo Fatimskie z procesją wokół kościoła, na zakończenie koncert Orkiestry Boni Angeli
  • 14.10 (czwartek) – godz. 19:00 „Moc Prymasa Tysiąclecia” – spotkanie wprowadzające i film (sala parafialna)
  • 15.10 (piątek) – godz. 19:00 „Oblubieniec” – misterium o św. Józefie
  • 16.10 (sobota) – godz. 11:00 Warsztaty plastyczne dla dzieci (sala parafialna), godz. 19:00 Apel Młodych – „Bóg jest miłością”
  • 17.10 (niedziela) Dzień Misyjny – spotkanie prowadzone przez Stowarzyszenie Misjonarzy Afrykańskich godz. 9:30 Msza św. z oprawą muzyczną i koncertem kapeli Góralska Hora
  • 18.10 (poniedziałek) – godz. 9:00 Spotkanie prowadzone przez Stowarzyszenie Misjonarzy Afrykańskich (PSP 5 w Pionkach)

IV Pionkowskie Dni Kultury Chrześcijańskiej