Fotorelacja ze spektaklu teatralnego dla najmłodszych -„O tym jak Frędzelka i Wiercipiętka znalazły czapeczkę”

27 marca 2022 w Międzynarodowy Dzień Teatru w Miejskim Ośrodku Kultury w Pionkach odbył się spektakl dla najmłodszych pt.:„O tym jak Frędzelka i Wiercipiętka znalazły czapeczkę” w wykonaniu aktorów z Teatru Trip.

Bajka opowiadała o losach dwóch skrzatów, które znalazły w lesie czapkę wielkiego maga Hipolita Szare Piórko. Kiedy okazuje się, że został on zamieniony w powietrze, skrzaty postanawiają użyć wszystkich sił, aby go odczarować. By tego dokonać potrzebowały pomocy dzieci. Przedstawienie zachęcało dzieci do aktywnego trybu życia oraz kreowało pozytywne wartości, które powinny istnieć między rodzeństwem.

Dzieci były zapraszane do aktywnego udziału w przedstawieniu i świetnie się bawiły.