Festyn „Postaw na Rodzinę”

19 września serdecznie zapraszamy na festyn pod hasłem „Postaw na Rodzinę”, który odbędzie się na Ogródku Jordanowskim w Pionkach.

Od godziny 15.00 na najmłodszych będą czekały: konkursy, stoiska z warsztatami, zabawy sportowe, dmuchany zamek i animacje.

W programie: koncert zespołu Hit Boyz oraz występ popularnego kabaretu Paka.

Zespół Hit Boyz tworzą profesjonalni muzycy grający na żywo znane kawałki polskiej muzyki tanecznej. Każdy ich koncert to mix niezapomnianych hitów, które porwą do zabawy publiczność. Grupa cechuje się energetycznym wykonaniem utworów, świetnym kontaktem z publicznością i atrakcyjną, humorystyczną prezencją. Dodatkowym atutem zespołu są efekty pirotechniczne, jak również 8-metrowa limuzyna, którą formacja przyjeżdża na imprezę. Jeśli chcecie usłyszeć największe przeboje disco polo grane na żywo, to koniecznie przyjdźcie na festyn. Formacja zajęła II miejsce w popularnym telewizyjnym talent show „Disco Star”.

Znany wszystkim kabaret Paka rozgrzeje publiczność do czerwoności prezentując satyrę obyczajową i polityczną, komentując aktualne wydarzenia oraz zjawiska społeczne. Kabaret tworzą: Krzysztof Langer, Robert Wróblewski oraz Krzysztof Rogacewicz. Grupa zdobyła wiele nagród, w tym prestiżowe Grand Prix na krakowskim przeglądzie PaKA.

Na niedzielny festyn zapraszają:

• Burmistrz Miasta Pionki Robert Kowalczyk,
  • Radni Miasta Pionki,
  • Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych,
  • Miejski Ośrodek Kultury w Pionkach,
  • Grupa młodzieżowych aktywistów „Zielone Pionki – Aktywni Obywatele”
  • Pionkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji,
  • Stowarzyszenie Pszczelarzy Puszczy Kozienickiej,
  • Warsztaty Terapii Zajęciowej,
  • Miejska Biblioteka Publiczna,
  • Przedsiębiorstwo Wodno Kanalizacyjno Ciepłownicze,
  • ekoPionki Sp. z o. o.,
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej,
  • Ochotnicza Straż Pożarna.

Festyn „Postaw na Rodzinę”