Festyn dla Życia i Rodziny na zakończenie wakacji

Zapraszamy już w najbliższą niedzielę 5 września  na Festyn dla Życia i Rodziny w parafii pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Pionkach.

Festyn rozpocznie się o godz. 11:00 Mszą Świętą w kościele z poświęceniem przyborów szkolnych dla dzieci rozpoczynających naukę.

Tuż po Mszy Św. o godz. 12:00 w sali parafialnej odbędzie się spektakl dla dzieci i dorosłych pt. „Jonasz i Niezwykła Ryba” w wykonaniu aktorów z Teatru Eden.

Od godz. 13:00 na placu parafialnym zostały zaplanowane zabawy, konkursy oraz liczne atrakcje dla wszystkich przybyłych gości.

Festyn zakończy się koncertem zespołu góralskiego.

W trakcie trwania festynu będzie możliwość udziału w Powszechnym Spisie Ludności.

Organizatorami tego wydarzenia są: parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Pionkach, Rycerze Kolumba, a także Miasto Pionki, Miejski Ośrodek Kultur w Pionkach oraz Nadleśnictwo Kozienice.

Festyn dla Życia i Rodziny na zkończenie wakacji