„Damą być” – koncert z okazji Dnia Kobiet w Pionkach

Zespół Kontrast oraz Miejski Ośrodek Kultury w Pionkach serdecznie zapraszają na wyjątkowy koncert z okazji Dnia Kobiet pt. „Damą być”, który odbędzie się 8 marca o godz. 17:00 w sali widowiskowej MOK przy ul. Zakładowej 5 w Pionkach.

Wydarzenie będzie muzycznym i artystycznym hołdem złożonym wszystkim Paniom, a jego program wypełnią utwory pełne elegancji, emocji i kobiecej wrażliwości. Na scenie zaprezentują się gospodarze wieczoru – Zespół Kontrast – a także Grupa Artystyczna UTW Pionki, działająca przy Uniwersytet Trzeciego Wieku w Pionkach.

Koncert ma charakter otwarty, a bezpłatne wejściówki będzie można odbierać od 26 lutego 2026 roku od godziny 10:00 w siedzibie Miejskiego Ośrodka Kultury w Pionkach.

Organizatorzy zapowiadają pełen uroku wieczór z muzyką i występami artystycznymi, który stanie się doskonałą okazją do wspólnego świętowania Dnia Kobiet w wyjątkowej atmosferze.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału w tym wydarzeniu.

Najnowsze