Amator znaczy Miłośnik – warsztaty fotografii zakończone

9 czerwca 2022 roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Pionkach zakończono cykl czterech spotkań w ramach warsztatów fotograficznych „Amator, znaczy Miłośnik” realizowanych w ramach projektu grantowego Narodowego Centrum Kultury „Konwersja Cyfrowa Domów Kultury”. Warsztaty prowadził Michał Wąsik. Podczas ostatniego spotkania odbyła się finałowa sesja zdjęciowa na deskach sceny Miejskiego Ośrodka Kultury.

Podczas 4 spotkań miłośnicy fotografii mieli okazję, pod okiem profesjonalisty, zgłębić wiedzę na temat prawidłowego wykonywania zdjęć i poznać skuteczne techniki tworzenia lepszych ujęć. Celem warsztatów było rozwinięcie kreatywności przy tworzeniu wspaniałych ujęć oraz odkrycia gdzie szukać inspiracji.