Alicja w krainie czarów - spektakl dla dzieci

Miejski Ośrodek Kultury w Pionkach serdecznie zaprasza dzieci na „Poranek z teatrem dla najmłodszych” 14 listopada (niedziela) o godzinie 11:00 będzie gościł u nas Teatr Blaszany Bębenek z przedstawieniem pt.: ,,Alicja w krainie czarów”.

Jest to znana opowieść o dziewczynce podróżującej w głąb wyobraźni. Głównym tematem jest podróż przez fantastyczną i nonsensowną krainę, podczas której spotyka się ona z nielogicznymi zagadkami. Do krainy czarów dostaje się podążając za Białym Królikiem przez jego norę w ziemi. Na swej drodze spotyka niesamowite postaci takie jak: Szalony Kapelusznik, Zając Szarak, Kot Dziwak i Królowa Kier. Pod koniec swej przygoda Alicja budzi się i uświadamia sobie, że zaczarowany świat jest tylko snem.

W przedstawieniu dzieci uczą się, że należy rozwijać swoją wyobraźnie oraz pomagać potrzebującym. Spektakl dopasowany jest do odbiorców w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, w którym widzowie biorą czynny udział w zabawach oraz mogą usłyszeć utwory zaśpiewane przez aktorów na żywo.

Ilość miejsc ograniczona, sprzedaż biletów:

12.11 (piątek) od godz. 9:00 do 18:00 MOK ul. Radomska 1

14.11 (niedziela) od godz.: 10:00 MOK ul. Zakładowa 5

Nie jest prowadzona rezerwacja biletów.

Zapraszamy.

Alicja w krainie czarów - spektakl dla dzieci